פיתוח מערכות web

בימינו זה פשוט למדי לבנות אתר אינטרנט – ישנן מספר פלטפורמות יעילות המאפשרות להקים אתר באמצעות תבניות קבועות. אך אם אתם מעוניינים באתר מורכב יותר שניתן בו מסחר אונליין ופתרונות סליקה שונים, התממשקות למערכות הטלפון של החברה, שירות וידיאו, אודיו וסטרימיניג או בניית פורטל ארגוני, יש צורך בפתרונות אחרים הכוללים פיתוח מערכות web.

מהו תהליך העבודה של פיתוח תוכנה web?

לפני שמתחילים פיתוח web כדאי לחשוב ולהבין מהן היעדים והמטרות שאותם מעוניינים להשיג בפרויקט. ננסה להבין את לוח הזמנים של הפרויקט, נתאם ציפיות וננתח מה אפשרי ומה פחות במסגרת התקציב ולוח הזמנים. בכדי שהניווט במערכת יהיה מדויק ונכון והלקוח ייהנה מעבודה נוחה במערכת, חשוב לבצע אפיון ומחקר מדוקדק לפני תחילת העבודה על הפיתוח עצמו. חשוב לברר פרטים רבים ככל האפשר על הדרישות והרצונות על מנת שנוכל לספק מערכת שמתאימה בצורה הטובה יותר ללקוח.

מה היתרון של פיתוח אפליקציות web?

אפליקציות web משתמשות בדפדפן כתוכנת לקוח, והן מורכבות מדפי אינטרנט המסתמכים על תוכנה המורצת בצד השרת ובצד הלקוח. לרוב, בצד השרת מתבצע עיקר עיבוד הנתונים ויצירה דינמית של התוכן הנשלח להצגה בצד הלקוח. אפליקציות web הפכו לפופולאריות בזכות השימוש הרב שנעשה בדפדפנים באינטרנט. אפליקציית web קל מאוד לעדכן ולתחזק וזאת מבלי להתקין תוכנה או אפליקציה מהחנויות של גוגל או אפל. מכיוון שהאפליקציות מבוססות על דפדפנים הן נתמכות בכל הפלטפורמות השונות. חברות רבות משתמשות באפליקציות אלה לצורך מסחר אונליין, מידע, דואר ועוד.

בינת מערכות תוכנה היא בית תוכנה המתמחה בייעוץ, תכנון, פיתוח ואינטגרציה של מערכות ארגוניות. אנו מספקים עבורכם חבילה מלאה הכוללת את הפתרונות המתאימים ביותר לעסק שלכם, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וצוות המוביל ומלווה את הפרויקט מתחילתו. אנחנו מאמינים בשקיפות ושותפות מלאה כאשר המטרה היא לספק את המוצר הנכון והטוב ביותר עבורכם. במשך השנים האחרונות, יצרנו צוות אחראי, מנצח ומקצועי שמותאם לכל לקוח באופן אישי תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר. הצוותים שלנו מפתחים ביחד עמכם את המוצר המושלם עבורכם וזאת תוך כדי ייעוץ והקשבה לאורך התהליך כולו.

אם ברצונכם לשמוע עוד על פיתוח מערכות web, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 03-7668940 או תצרו איתנו קשר באימייל info@bynetsoft.co.il.

שווה קריאה

דגל ישראל

בינת למענכם

במסגרת המאמץ להתמודד עם המצב העדכני, מצאנו לנכון לפתח 2 פתרונות Low Code מהירים מבוססי Microsoft אותם אנו מציעים חינם לכל חברה בישראל שרוצה בכך

לקריאה
אינטגרציית מערכות

אינטגרציה

אינטגרציה בין מערכות אמרתם אינטגרציה, אמרתם התייעלות. מבחנתינו זה אותו הדבר. ניהול עסק בעל זרועות רבות יכול להיות קשה ואף להוות מכשול. יש הרבה אנשים

לקריאה