אינטגרציה

אינטגרציה בין מערכות

אמרתם אינטגרציה, אמרתם התייעלות. מבחנתינו זה אותו הדבר. ניהול עסק בעל זרועות רבות יכול להיות קשה ואף להוות מכשול. יש הרבה אנשים שצריך לנהל, ויותר מכך, הם צריכים גם להתנהל מול אגפים אחרים בחברה, על מנת שכולם יהיו “על אותו דף”. היכולת לקיים את אותה אינטגרציה בין כל האנשים בחברה תלויה כיום בעיקר במערכות מחשוב יעילות ומותאמות. כל חברה מתנהלת אחרת, יש אגפים רלוונטיים, תפקידים ומבנה ארגוני שדורשים מענה ייחודי ונכון. לכן, יש כיום חברות ייעודיות שמסוגלות לבנות את אותם מערכות שיאפשרו את האינטגרציה הזו בצורה שהיא מעוצבת וידידותית למשתמש.

האינטגרציה לא רק רלוונטית עבור התהליכים הארגוניים בחברה אלא גם על הצד הטכולוגי. בכל חברה יש מספר מערכות שדרכה מתנהלים, מחשבים ובודקים.כאשר מערכת אחת לא עובדת עם השניה, המידע שהתקבל יכול להיות שגוי ולעלות לנו ביותר ובנוסף יכול לסרבל את ההתנהלות של צוותי העבודה.

מבחינתינו, ישנה חשיבות יתרה לנושא של אינטגרציית מערכות כדי שכל המידע יתרכז במקום אחד. יש הבדל בין אינטגרציית מערכות בקרה לבין אינטגרציית מערכות מכ”ם ולכן, חשוב לעבוד עם חברה איכותית שמכירה את כל סוגי התכנות ויכולה לתת מענה לכל סוג של בעיה. המטרה הסופית היא שכל הזרועות של החברה יתחברו יחדיו, ושכל המידע יישמר ויהיה מאובטח בצורה הטובה ביותר.

להישאר מעודכנים

לכל עסק ישנה מערכת אחת לפחות שהוא מסרב להיפרד ממנה. אם מתוך הרגל או מתוך מחשבה שהיא עדיין טובה עבורו. ייתכן שזה נכון אך עדיין מדובר במערכת ישנה ולא מעודכנת. אחד האתגרים הגדולים ביותר של העסקים הללו הוא לסנכרן גם את המערכות הללו או לחילופין, להעביר את המידע למערכות החדשות ולהדריך את העובדים כיצד להתנהל מול ועם המערכות החדשות. השאיפה של כל עסק הוא להתנהל בצורה חלקה וישירה, ללא בעיות, עיכובים וכמובן טעויות.

אינטגרציית מערכות מחשוב ובקרה 

תהליך קריטי בעולם העסקי המודרני, מכיוון שהכול סובב סביב ניהול נכון של הזמן ויעילות של העובדים ושל החברה כולה. הניסיון הוא לחסוך בזמן וכמובן למנוע טעויות. בנוסף, כאשר המידע החשוב נמצא במקום מאובטח, אז החברה יכולה להיות סמוכה ובטוחה שהוא לא ייחשף ליריבים או לאנשים בעלי אינטרס.

מחפשים דרך יעילה לשלב בין מערכות שונות, המהוות כלים חשובים ומרכזיים בתפקודו של העסק שלכם? אם כן, בינת מערכות תוכנה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

לסקירת כלל השירותים המוצעים על ידי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-7668940

שווה קריאה

דגל ישראל

בינת למענכם

במסגרת המאמץ להתמודד עם המצב העדכני, מצאנו לנכון לפתח 2 פתרונות Low Code מהירים מבוססי Microsoft אותם אנו מציעים חינם לכל חברה בישראל שרוצה בכך

לקריאה

ניהול ידע

פתרונות לניהול מסמכים ארגוני הטמעת פתרונות מבוססי SharePoint לניהול מסמכי הארגון. החברה מבצעת פרויקטים רבים של תכנון ויישום פתרונות הכוללים ארגון המסמכים, הטמעת סטנדרטיזציה ומנגנונים

לקריאה