מי אנחנו

בינת מערכות תוכנה הוקמה ב- 2002 כחלק מקבוצת רד בינת. בינת מערכות תוכנה הינה בית תוכנה המתמחה בייעוץ, תכנון, פיתוח ואינטגרציה של מערכות ארגוניות. אנחנו מספקים חבילה מלאה עבורך הכוללת את הפתרון המתאים לעסק שלך תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וצוות מוביל שילווה את הפרויקט מראשיתו. אנו עם ניסיון מצטבר ועשרות לקוחות בעלי עסקים מגוונים שכבר מזמן הפכו לשותפים מלאים שלנו. אנו דוגלים בשותפות ושקיפות מלאה מולך שהמטרה העיקרית שמלווה אותנו היא לספק את המוצר הטוב ביותר.

בעשור האחרון, יחד אתכם, הקמנו והובלנו פרויקטים מורכבים מעולמות טכנולוגיים שונים. התמחנו בסביבות עבודה, פיתוח, אפיון, אינטגרציה, ניהול ידע דינמי, זרימת מידע וניהול תהליכים ארגוניים באופן אלקטרוני. ההישג העיקרי עבורנו הוא שהפכתם מלקוחות לשותפים ויחדיו פתרנו, קידמנו ויצרנו. יחדיו ולאורך השנים השתפרנו כחברה בזכותם ובנינו אמון שהוא לא מובן מאליו עבורינו.

מגוון העסקים הובילו אותנו לפיתוח כלים מגוונים ופיתוח טכנולוגיות שיתאמו לכל סוגי הפרויקטים תוך מתן שירות גם לאחר שהפרויקט הסתיים. אנחנו שם ללוות אתכם ולהדריך. היתרון היחסי הגדול שלנו בא לידי ביטוי ביכולות הניתוח שלנו המבוססות על לימוד מעמיק של הסביבה העסקית והארגונית של השוק בישראל.

עם השנים, יצרנו צוות מנצח, מקצועי ואחראי שמותאם לכל לקוח תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. הצוותים שלנו מפתחים יחד אתכם את המוצר הטוב ביותר עבורכם תוך ייעוץ והקשבה לצרכים ולוקחים אתכם צעד נוסף קדימה להצלחה.

אנו דואגים לעמוד בתקני IOS המקובלים והנדרשים בשוק העולמי ומתעדכנים כל העת כדי להביא לך את המוצר המנצח. ההצלחה שלך היא העדות להצלחה שלנו כחברה העומדת בסטנדרטים גבוהים ולא מתפשרת על פחות מהטוב ביותר!

צוות ההנהלה

אופיר איזייק מנכ"ל

אופיר אייזיק מנכ"ל

לילך טבצ'ניק

לילך טבצ'ניק סמנכ"ל משאבי אנוש

תמיר שיטרית

תמיר שיטרית סמנכ"ל פיתוח

אייל זסלבסקי

אייל זסלבסקי סמנכ"ל פיתוח עסקי

יובל מרקוביץ

יובל מרקוביץ סמנכ"ל דליברי

Summary
מי אנחנו - בינת מערכות תוכנה
Article Name
מי אנחנו - בינת מערכות תוכנה
Description
בינת מערכות תוכנה הוקמה ב- 2002 כחלק מקבוצת רד בינת. בינת מערכות תוכנה הינה בית תוכנה המתמחה בייעוץ, תכנון, פיתוח ואינטגרציה של מערכות ארגוניות.
Author
Publisher Name
בינת מערכות תוכנה
Publisher Logo
לפגישת ייעוץ ללא עלות
close slider

אז מה האתגר הטכנולוגי שלך?
בוא נשב על קפה. עלינו.
מומחה בינת תוכנה - השותף שלך.

צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

דילוג לתוכן