פיתוח Front-End

לשלב בין כולם

מערכות ממוחשבות יכולות לשדרג מאוד את היעילות העסקית של הרבה מאוד חברות, הן בתוך עצמן והן מול ספקים ולקוחות. החשיבות ביצירת אינטגרציה עלה וזה כבר ברור, ההתייעלות הארגונית משתפרת. מגוון המערכות והטכנולוגיה מאפשרות לעסק שלה להתנהל בצורה "חלקה" ואידיאלית.

בשל המגוון, ישנה חשיבות יתרה לחברה הייעודית שתספק את הפיתרון המתאים עבור העסק שלכם. החברות הללו בונות ומאפיינות את המערכות לפי הצרכים של החברה, לפי המבנה הארגוני, ובדגש על קשר בין האגפים השונים ואבטחת המידע. אחד האספקטים המעניינים של המערכות הללו הוא כמובן הנושא של מערכות ייעודיות לספקים ולקוחות, והאפשרות של אותם אנשים להרגיש כחלק מהמערכת.

התנהלות מול ספקים

במידה ואתם בעלים של חברה גדולה, פיתוח אזור אישי לספקים נמצא יעיל. קל הרבה יותר לחברה גדולה בעלת מספר אגפים, מחלקות ושירותים, לתאם משלוחים וזמני הגעה מול ספקים עם מערכת ייעודית, וכל העניין של שינויים ברגע האחרון ותיאומים בין כל הגורמים הופך להרבה יותר פשוט. עבודה יעילה מובילה לחסכון כלכלי ומינימום טעויות.

אזור אישי ללקוחות שלכם

גם פיתוח אזור אישי ללקוחות הוא חשוב מאוד כיום. אזור אישי זה לא רק כניסה עם שם משתמש וסיסמה. הכוונה באזור אישי היא לתת ללקוח את האופציה לפנות אלינו בנוחות, לקבל סיוע בצ'אט וכמובן בכל הנוגע לחווית קניה משופרת. מבחינתינו, אחד המדדים לעסק מצליח הוא, לקוחות מרוצים. לקוח מרוצה הוא לקוח חוזר וממליץ הלאה.

ההשקעה במערכות צריכה להיות גם פנימה וגם החוצה. מצד אחד עובדים ומשפרים פנימה, מה שהלקוח לא חשוף אליו ומנגד, מבצעים פיתוחים בחזית (פרונט) לטובת הלקוחות. כל מה שהלקוח רואה באתרי החברה נקראים, פרונט אנד.

תשאירו לנו בבינת מערכות תוכנה את העבודה הקשה של הקמת מערכת מותאמת לעסק שלכם. מערכת ממוחשבת תתרום רבות לעסק, לעובדים, לספקים וללקוחות.

לסקירת כלל השירותים המוצעים על ידי החברה, לחצו כאן.

הצטרפו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו – כל העדכונים.כל הזמן. בלי טיפת ספאם.

שווה קריאה

דגל ישראל

בינת למענכם

במסגרת המאמץ להתמודד עם המצב העדכני, מצאנו לנכון לפתח 2 פתרונות Low Code מהירים מבוססי Microsoft אותם אנו מציעים חינם לכל חברה בישראל שרוצה בכך

לקריאה
אינטגרציית מערכות

אינטגרציה

אינטגרציה בין מערכות אמרתם אינטגרציה, אמרתם התייעלות. מבחנתינו זה אותו הדבר. ניהול עסק בעל זרועות רבות יכול להיות קשה ואף להוות מכשול. יש הרבה אנשים

לקריאה