פיתוח אפליקציות

דיגיטל מתקדם

העולם השתנה מאוד בשני העשורים האחרונים וכיום, מרבית הגלישה ברשת נעשית כמובן דרך הטלפונים הסלולריים. אנשים כמעט לא יושבים על מחשבים למטרות שוטטות חסרת תכלית, אלא רק למטרות עבודה. את מרבית המידע שהם צורכים, הקניות שהם עושים, וההודעות שהם מקבלים ושולחים, אנשים עושים כיום דרך הסמארטפון. לכן, כבר לפני כמה שנים הבינו חברות רבות שהן חייבות אפליקציה מותאמת גם לאייפון וגם לאנדרואיד על מנת לספק ללקוחות ולצרכני התוכן שלהם את השירות הטוב ביותר שיש. כיום, אפליקצייה טובה היא סטנדרט, כאשר הדגש הוא על חוויית משתמש משופרת.

יש הרבה חברות חדשות שקמות וצריכות להקים אפליקציה מאפס, ולכן הן צריכות להשתמש באנשי מקצוע ייעודיים כדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. בנוסף, יש גם חברות שהקימו אפליקציות לפני זמן רב, והן צריכות לעדכן את האפליקציה לעידן המודרני. בכל אופן, דרושה כאן עבודת תכנות רצינית, שצריכה להגיע לאחר מחקר, הבנת הצרכים, הפן העיצובי ועוד הרבה מאוד אלמנטים חשובים. בסופו של תהליך, האפליקציה צריכה להיות יעילה, ידידותית למשתמש, יפה למראה, פרקטית, ובעיקר כזו שלא נופלת או מתרסקת לעיתים קרובות.

לפתח עוד ועוד

חברות אשר מבצעות פיתוח אפליקציות אינטרנט ניידות לארגונים חייבות לעבוד בצורה יסודית. התהליך הוא דומה לעבודה במשרד פרסום – יש לגבש תוכנית פעולה ולעבוד על האפיון בצורה הכי מדויקת שיש. על בעל העסק לבדוק את העבודות הקודמות של החברה ולראות שיש קו מקביל לזה של החברה שלו, וכי החברה יכולה להתאים את עצמה לרצונות שלו. מדובר בתהליך מאוד ארוך שכולל גם גרסאות אלפא ובטא, עד שמגיעים לתוצאות הסופית.

החברות הללו מבצעות בדרך כלל גם פיתוח אפליקציות web אשר הן גם שימושיות מאוד לכל חברה. התהליך של פיתוח אפליקציות ווב הוא אינו שונה וגם הוא מורכב מאוד, וצריך להיות מאוד פדנטי על מנת להשיג את התוצאה האידיאלית. חברת פיתוח אפליקציות טובה היא לא רק חברה שמספקת תוצאה טובה, אלא כזו שיודעת לעבוד בשיתוף פעולה, ללוות את הלקוח לאורך כל הדרך, וכמובן, גם לספק תחזוקה, "שיפצורים" ושדרוגים ככל שהזמן עובר.

יש לכם רעיון לאפליקציה מנצחת ואתם זקוקים לעזרה טכנית וגם מעבר לכך, כדי להוציא את הרעיון הזה לפועל? מחפשים אולי דרכים חכמות ויעילות לשפר את התנהלות בית העסק? אם כן, בינת מערכות תוכנה היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל השירותים המוצעים על ידי החברה לחץ כאן.

שווה קריאה

דגל ישראל

בינת למענכם

במסגרת המאמץ להתמודד עם המצב העדכני, מצאנו לנכון לפתח 2 פתרונות Low Code מהירים מבוססי Microsoft אותם אנו מציעים חינם לכל חברה בישראל שרוצה בכך

לקריאה
אינטגרציית מערכות

אינטגרציה

אינטגרציה בין מערכות אמרתם אינטגרציה, אמרתם התייעלות. מבחנתינו זה אותו הדבר. ניהול עסק בעל זרועות רבות יכול להיות קשה ואף להוות מכשול. יש הרבה אנשים

לקריאה