כמה עולה עיצוב ופיתוח אפליקציה?

כל הצעת מחיר אפליקציה תהייה מבוססת על רכיבי העלות הבסיסיים של הפיתוח ושעות העבודה של מומחים שונים שיהיו מעורבים אף הם בפרויקט. מנהל פרויקטים מקצועי שיש לו ניסיון וידע טכנולוגי הוא האדם שיבצע הערכה של שעות העבודה של כל המעורבים, כשהוא מתבסס על מסמך אפיון שנקבע לאותה אפליקציה ובאמצעותו ירקום הצעת מחיר עיצוב אפליקציה, פיתוח, בדיקת איכות ועוד. במאמר זה נפרט על הגורמים שלוקחים חלק בעלויות.

מרכיבי חישוב העלות

ניהול פרויקט-  תפקידו של מנהל הפרויקט יהיה לחתור להצלחה של הפרויקט. הוא האדם האחראי על עמידה בלוח זמנים שנקבע ועל התוצר הסופי. מנהל פרויקט מקצועי יזום תהליך פיתוח אפקטיבי ויצליח לארגן את מכלול החלקים לכדי הצלחה. עבודה משולבת של כל המוקדים בתהליך תאפשר לאפליקציה להגיע לרמת איכות גבוהה ביותר.

עיצוב אפליקציה: עיצוב הוא זה שיגרום לחוויית שימוש נוחה ומדויקת ושימוש חוזר באפליקציה. ככל שתהיה לאפליקציה שימוש גדול יותר, כך יגדלו הסיכויים שיתבצעו בה פעולות שתכוונו אליהן, כגון מכירה של מוצרים, צפייה בתשדירים ועוד.

בדיקות איכות: אנשי QA, שאלה אנשים שבודקים את התוכנה, ילוו את הפרויקט לאורך כל השלבים וידאגו כל הזמן לטיפול בתקלות. בשלב הראשוני שהוא אפיון האפליקציה, הם יכתבו מסמך שמפרט את כל השלבים ויבצעו בדיקות למניעת תקלות צפויות.

פיתוח: מפתחי האפליקציה דואגים שהאפליקציה תעמוד בכל מטרותיה, הם מקימים את מסד הנתונים (שזה מאגר המידע של כל האפליקציה), הם יפתחו את צד הלקוח שזאת האפליקציה שתמצא במכשיר של המשתמש ויפתחו את הצד של השרת שזה למעשה הקוד שיושב בענן ופועל על פי פקודות שמגיעות מהאפליקציה.

יש לכם רעיון לאפליקציה? זקוקים למומחים בתחום? ב- בינת מערכות תוכנה מתמחים בעיצוב אפליקציה לאייפון ואנדרואיד, עיצוב אפליקציות לווב, עיצוב ובניית אתרים ועוד. פנו אלינו ונסייע לכם בכל מה שקשור לאפליקציה שלכם.  

Summary
פיתוח אפליקציות
Service Type
פיתוח אפליקציות
Provider Name
בינת מערכות מידע, Telephone No.03-7668940
Description
העולם השתנה מאוד בשני העשורים האחרונים וכיום, מרבית הגלישה ברשת נעשית כמובן דרך הטלפונים הסלולריים. אנשים כמעט לא יושבים על מחשבים למטרות שוטטות חסרת תכלית, אלא רק למטרות עבודה. את מרבית המידע שהם צורכים, הקניות שהם עושים, וההודעות שהם מקבלים ושולחים, אנשים עושים כיום דרך הסמארטפון.
לפגישת ייעוץ ללא עלות
close slider

אז מה האתגר הטכנולוגי שלך?
בוא נשב על קפה. עלינו.
מומחה בינת תוכנה - השותף שלך.

צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

דילוג לתוכן