ניהול ידע אישי

ניהול ידע אישי (PIM – Personal Information Management) הינו תהליך בו האדם האוסף את האינפורמציה יהיה גם זה אשר ישתמש בה בעתיד. ניהול ידע אישי הוא תהליך שהאדם האינדיבידואל יוצר עם עצמו קשר בשתי דרכים: שמירת המידע והשימוש בו לאחר מכן.


כמות המידע כיום (בעידן הטכנולוגי) היא עצומה, אנו אוגרים מידע רב באמצעים פיזיים רבים (סמארטפון, מחשבים, כרטיסי זיכרון, ועוד), אך גם ביישומים אחרים כגון: אימייל, רשתות חברתיות, שרותי ענן שונים וכו’. ניהול ידע אישי באמצעות מחשב הינו תהליך המתאר כיצד אדם יוצר, מארגן, שומר ובסופו של דבר משתמש במידע האישי, שכמעט תמיד מיוצג באופן דיגיטלי: אימיילים, קבצים, דיאגרמות, אנשי קשר, מאמרים וצילומים. ניהול ידע אישי עשוי לתמוך ולסייע בפעולות שונות שאדם מבצע בניהול חייו האישיים הדיגיטליים באמצעות שמירת המידע, ארגונו, תחזוקתו, שימוש בו ושיתופו לאחרים.


ניהול ידע אישי היא יכולת הדורשת לארגן באופן יעיל את האינפורמציה שברשותם בכדי לא לבזבז זמן רב באיתור המידע וכך להשיג בצורה אפקטיבית את התוצאה הרצויה. ניהול מאורגן ויעיל של הידע מאפשר לשמור, לאחזר, לקלוט, לשלוח ולסנכרן כל פיסת מידע שנאגרת באופן דיגיטלי.


כיום, קיימים מספר כלים שנועדו לסייע בניהול ידע אישי: דפדפנים, אימייל, שירותי ענן שונים ועוד. במשך השנים אנשים פיתחו שיטות רבות ומשתמשים בכלים שונים בניהול הידע האישי. ניהול ידע אישי שייך ונוגע לכל תחום בחיים האישיים שלנו, בעבודה, לימודים, משפחה וחיי הפנאי. ניהול ידע אישי מתמקד באופן בו ניתן לסייע לעובד להיות יעיל יותר במילוי עבודתו, ברמה האישית וגם כחלק מצוות של חברה גדולה. שיטה זאת שונה מתפיסות אחרות של ניהול ידע, הנוטות להתמקד ביכולות של החברה כולה לעבוד בצורה יעילה יותר.


בינת מערכות תוכנה היא בית תוכנה המתמחה בייעוץ, תכנון, פיתוח ואינטגרציה של מערכות ארגוניות. במהלך השנים האחרונות ביצענו מאות פרויקטים של פיתוח ואינטגרציה מורכבים בעולמות תוכן רבי-היקף באינטרנט, אינטרה-נט ובסביבות עבודה שונות. אנחנו מאמינים בשקיפות ושותפות מלאה כאשר המטרה היא לספק את המוצר הנכון והטוב ביותר עבורכם. במשך השנים האחרונות, יצרנו צוות אחראי, מנצח ומקצועי שמותאם לכל לקוח באופן אישי תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר. הצוותים שלנו מפתחים ביחד עמכם את המוצר המושלם עבורכם וזאת תוך כדי ייעוץ והקשבה לאורך התהליך כולו.


אם ברצונכם לשמוע עוד על ניהול ידע אישי, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 03-7668940 או תצרו איתנו קשר באימייל info@bynetsoft.co.il.